Cesty po vlastní ose

Projeďte Nový Zéland karavanem

Nový Zéland je oblíbeným místem pro řidiče. Většina cest se dá řadit do kategorie scénických. Pronajměte si obytný vůz a vyrazte po pobřeží Jižního ostrova například k ledovci Franz Josef, který končí u oceánu. Projeďte se kolem lachtaních kolonií nebo navštivte vinice v oblasti Marlborough.

Autem po sopečné krajině, Réunion

  • Réunion je jako stvořený pro pohodovou a ničím nerušenou jízdu autem nádhernou přírodou, ať už po pobřeží nebo ve vnitrozemí ostrova.
  • Jízda po úpatí majestátního sopečného pohoří je skutečným vizuálním zážitkem a budete tu jen těžko odolávat nespočtu zastávek s vyhlídkami.
  • Pokud se rozhodnete podniknout cestu horským okruhem Cilaos, čeká Vás silnice o 400 zatáčkách zakončená stejnojmenným horským kreolským městečkem, které je skvělým výchozím bodem pro výlety do přírody.
  • Cesta je to sice náročná, ale jde o jedinečný zážitek.

Individuální zájezdy:

Vyhlídková jízda historickými japonskými supersporty u sopky Fudži

Máte rádi rychlá auta? Pak to bude zážitek přímo pro Vás. Na japonském okruhu se dá půjčit auto k driftování, poté můžete navštívit speciální muzeum upravených nitro aut. Vrcholem bude projížďka v japonských historických supersportech kolem hory Fudži.

Legendární cesta skrz pohoří Kimberley a NP Bungle Bungle - Gib River Road, Austrálie

Vydejte se terénním autem do dosud neobjevené části Austrálie po dobytčí stezce - cestě Gib River Road. Pohoří Kimberley se nachází v severozápadní Austrálii a možná ho znáte z filmu Australia - krásné skalní útvary a soutěsky s vodopády, spousty papoušků a mezi tím dobytčí farmy. Cesta trvá přibližně 6 dní a můžete spát přímo na farmách, v kempech nebo v obytných terénních vozech. Za návštěvu stojí také skalní soutěsky Bungle Bungle.

Divoká zvířata a safari v terénních vozech, Tanzánie

Spatřete všechny zvířata velké pětky z bezpečné vzdálenosti v terénním Land Roveru. Rozmanitost druhů zvěře v kráteru Ngorongoro je jedna z největších na světě.
Přenocování je zajištěno v permanentních stanech, v luxusních bungalovech na okraji kráteru Ngorongoro nebo u hranic národního parku Serengeti.

Individuální zájezdy:

NÁŠ TIP: Klasika na motorkách Royal Enfield skrz Himaláje, Indii, Nepál

Britská klasika - motocykl Royal Enfield- je extrémně oblíbený v Indii a Nepálu.
Motocykl si lze pronajmout dokonce i s průvodčím motocyklem a můžete se vydat na horská sedla mezi himalájské velikány.

NÁŠ TIP: Safari v terénních vozech na největším písečném ostrově světa Fraser, Austrálie

Hledáte zážitky a adrenalin?
Pak právě pro Vás bude jízda terénním autem na písečném ostrově Fraser. Hlavní silnice je 70km pláž na východní straně ostrova.
Můžete se také vydat do nitra ostrova ke slavnému jezeru McKenzie nebo k vraku lodi Moheno.
Nedaleko ostrova se nachází zátoka Tin Can, kam každé ráno připlavou delfíni, které můžete krmit z ruky.

Od pouští do dramatických hor, Omán

  • Dramatické hory a poušť v Ománu jsou skvělým místem pro milovníky terénních aut.
  • Můžete vyrazit do hor Jebel Shams ke Grand Canyonu nebo na náhorní plošinu Jebel Akhdar. Z úzkých prašných cest vytesaných ve skalách se Vám bude tajit dech.
  • V poušti Wahiba Sands Vám vžene adrenalin do žil sjíždění až 100 metrů vysokých strmých písečných dun. Přespěte v luxusním pouštním kempu a ráno se vydejte pozorovat východ slunce na vrcholky dun na hřbetě velblouda.

Individuální zájezdy: