Lidé v Go2

Zkušený tým profesionálů

V oblasti cestovního ruchu působíme od roku 2005. Po velkém úspěchu v Austrálii a na Pacifických ostrovech pod hlavičkou Go2Australia jsme aplikovali stejný koncept při poskytování služeb ve všech našich destinacích - v Austrálii, na Bali, v Indonésii, ve Vietnamu, na Srí Lance a Maledivách, na Mauriciu a Réunionu, v Mexiku, v Japonsku a na ostrovech Pacifiku a nově i na africkém kontinentu.

  • náš tým je zkušený, v každé destinaci jsme osobně byli a opakovaně se tam vracíme,
  • český delegát/průvodce přímo na místě,
  • členství v Asociaci cestovních kanceláří ČR.

"Go2, štika v rybníce kaprů cestovních"

Co umíme

Především Vám kvalifikovaně pomůžeme s cestou, ať už se rozhodnete cestovat do jakékoli destinace z naší nabídky! V každé zemi dlouhodobě působíme, známe ji a dokážeme doporučit nejlepší program právě pro Vás. Jsme jedním z největších zajišťovatelů individuálních cest a programů, nabízíme naše znalosti a odborné rady všem cestovatelům.

  • velký výběr kvalitního, ověřeného a cenově přijatelného ubytování na zajímavých místech,
  • originální a zážitkové aktivity a výlety, které máme osobně vyzkoušené,
  • zkušení místní čeští průvodci,
  • detailní znalost všech destinací,
  • programy šité na míru, garance nejlepší ceny,
  • originální kombinace poznání a odpočinku,
  • kancelář v centru Prahy.

Ada
Tzoneva

Indonésie

garant destinace

Jako garant destinace Indonésie se stará hlavně o skupinové a individuální zakázky. Cestuje již od malička, kdy střídavě žila v Sofii a Praze, během studií na Filozofické fakultě UK žila 2 roky v Brazílii a půl roku v Portugalsku. Po studiích se vydala na svoji osudovou cestu, která ji zavedla až do exotické Indonésie. Společně se svojí rodinou se tam každoročně vrací, aby načerpala novou inspiraci, aktuální novinky a energii na další rok.

Veronika
Šmejkalová

Indonésie

senior konzultant

V CK Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů do Indonésie. Během studia v Maďarsku se cestování stalo její velkou zálibou. Po skončení vysoké školy zaměřené na cestovní ruch se rozhodla spojit svoji profesní kariéru s koníčkem. Bali a Indonésie ji očarovaly rozmanitostí krajiny, nedotčenou exotickou přírodou, vynikajícím jídlem, vřelým přístupem a přátelskou povahou místních lidí a úžasným šnorchlováním.

Veronika
Cerhová

vládkyně všech moří
V CK Go2 koordinuje všechny destinace a celý tým, který se stále rozšiřuje. Nabyté zkušenosti z pobytů v zahraničí uplatnila při přípravě programů do Austrálie, Pacifiku a Indonésie. Je držitelem certifikátu Australského specialisty pro Českou republiku od Tourism Australia. Austrálie ji uchvátila natolik, že se tam často vrací a stále má co objevovat. V Čechách je nejraději na chalupě u Českého Švýcarska.

Ivana
Hrbková

skupinové letenky

zájezdy do Mexika

Ivana má v Go2 na starosti chod kanceláře, pomáhá i s realizací zakázek do Mexika, Íránu a rezervacemi letenek. Je vášnivou cestovatelkou, nejvíce ji okouzlila Latinská Amerika a Blízký Východ, kam se stále ráda vrací. Ráda objevuje turisticky nepolíbená místa a jejím snem je ještě prozkoumat Střední Asii. Ivana žila v Mexiku, kde pracovala v cestovní kanceláři a starala se o opuštěná zvířata. Ráda vaří, jí, sportuje a setkává se s lidmi.

Michaela
Hanušová

Srí Lanka a Maledivy

garant destinací

Po několika měsících strávených na Srí Lance, kde ji uchvátila místní krajina, příjemní lidé, lahodné jídlo i nespoutaný oceán, se rozhodla pomoci zprostředkovávat poznávání této krásné země ostatním cestovatelům a v roce 2013 se připojila k týmu Go2. Jejím cílem je, abyste si ze Srí Lanky přivezli zážitky, na které budete dlouho vzpomínat.

Filip
Žitník

Maledivy

senior konzultant

Filip Žitník je specialista na dovolenou na Maledivách. Osobně nejraději cestuje na vlastní pěst, jeho srdcovkou jsou Hebridy a Orkneje. Maledivy miluje hlavně kvůli jejich krásnému, přirozenému prostředí a klidu. Jeho snahou je připravit Vám dovolenou, která bude maximálně odpovídat Vaší povaze. Mimo Go2 se s ním můžete setkat v roli tlumočníka nebo terapeuta. Ve volném čase se věnuje cestám do přírody a africkému bubnování.

Věra
Kusá

Srí Lanka

senior konzultant

Věru zastihnete jak v pražské kanceláři, tak na Srí Lance, kde průvodcuje zájezdy. Žije střídavě v Čechách a na Srí Lance, kam se poprvé dostala jako turistka. Místní kultura ji uchvátila a je to jeden z důvodů, proč se tam každoročně vrací. V Go2 připravuje a realizuje zájezdy na Srí Lanku a Maledivy. Snaží se propagovat Srí Lanku takovou, jaká je, a to lidé oceňují.

Nikola
Štěrbová

Vietnam

garant destinace

Doménou Nikoly jsou skupinové a individuální zájezdy šité na míru. V cestovním ruchu působí od roku 2010 jako průvodkyně, později začala pracovat v cestovní kanceláři. Vietnam poprvé poznala jako baťůžkářka v rámci velké cesty po Asii. Ráda by klientům Go2 zprostředkovala autentické zážitky, aby poznali i běžný život této pestré a nádherné země. Kromě cestování se zajímá o výuku cizích jazyků, vyučuje španělštinu a portugalštinu.

Karolína
Matějčková

Mauricius a Vietnam

senior konzultant

Karolína v Go2 zajišťuje organizaci zájezdů na ostrov Mauricius a sousední Reunion. Ráda pro Vás naplánuje i kombinovanou návštěvu těchto dvou destinací dle Vašich požadavků a přání. Během svých cest navštívila mimo jiné celou řadu asijských zemí, které si oblíbila zejména díky přívětivým lidem a dobrému jídlu. Na Mauriciu se zamilovala do nádherných pláží, na Reunionu ji uchvátila divoká příroda a aktivní vyžití. Kromě destinace Mauricius zajišťuje také cesty do Vietnamu.

Petr
Musílek

Austrálie a Pacifik

garant destinací

Detailní znalost Austrálie a Pacifiku - to v Go2 čekejte od Petra. Jeho doménou jsou skupinové zájezdy, specializované uzavřené programy, servis ostatním českým CK i objevování nových destinací v Austrálii a Pacifiku. Mezi jeho aktivity patří také průvodcovská činnost, propagace cestování po Austrálii, garance knižního průvodce National Geographic o Austrálii, spolupracuje s Českým rozhlasem. Mimo Go2 létá na paraglidu, miluje sushi, single malt whisky a zlaté retrívry.

Radek
Dymeš

Japonsko

garant destinace

Jako garant destinace připravuje a realizuje zájezdy do Japonska. Do Země vycházejícího slunce se dostal po svých mnohaletých pobytech v zahraničí a Japonsko se mu nakonec stalo osudovým. Již od roku 2006 se i mimo Go2 pohybuje v cestovním ruchu, zná japonskou kulturu a Zemi vycházejícího slunce celou procestoval. Jeho snahou je, abyste si přivezli spousty příjemných zážitků a seznámili se s japonskou kulturou a jeho tradicemi. Ve volném čase se věnuje cestování a lyžování.

Veronika
Hájková

Mexiko

garant destinace

Je v Go2 garantem Mexika a jižní Ameriky, stará se o incentivní cesty po světě. Pobývala jak ve Španělsku, tak v Portugalsku a tamní jazyky a kultura ji uchvátily natolik, že se jim začala naplno věnovat. Procestovala jižní Ameriku i Mexiko a nadchla ji jak kultura, gastronomie, tak původní kmeny a jejich tradice. Ráda však cestuje i do zemí “mimo svůj obor” - do Asie a Afriky, kde nejraději chodí po trzích a ochutnává místní speciality. Kromě přípravy zájezdů se věnuje tlumočení.

Aneta
Maříková

rezervace letenek
Jejím cílem je vyhledat vždy to nejvhodnější letecké spojení podle individuálních požadavků. Cestování se stalo její vášní a chtěla by procestovat Asii, Ameriku a jednou také Austrálii. Obor cestovní ruch vystudovala na vysoké škole a první pracovní zkušenosti v tomto oboru získala jako průvodkyně. Miluje létání nejen velkými dopravními, ale i menšími vyhlídkovými letadly a ultralighty. Pokud necestuje a nelétá, jezdí na koni a sportuje.

Marcel
Žitník

rozvoj společnosti

 

Zkušenosti v oblasti cestovního ruchu získal v australských cestovních kancelářích. Zde pracoval na různých pozicích až do roku 2007, kdy byla založena cestovní kancelář Go2Australia jako servisní organizace pro české cestovní kanceláře. Od roku 2005 žije střídavě v Indonésii a Austrálii. Jeho cílem je nabídnout autentické zážitky a zkušenosti, které vždy vychází z požadavků klientů.

Zuzana
Lebedová

Srí Lanka

konzultant

Zuzka v GO2 připravuje zájezdy na Srí Lanku a Maledivy. Vždy ráda cestovala a poznávala cizí země v Evropě i ve světě, nejvíce ji však svou přírodou, úžasnou atmosférou a památkami zaujala Srí Lanka. Připraví Vám program tak, abyste viděli jen to nejlepší a poradí Vám co neopomenout. Ve volném čase se baví fotografováním a bowlingem, díky kterému procestovala Evropu a navštívila i Ameriku.

Tereza
Vondrová

Austrálie

senior konzultant

V cestovní kanceláři Go2 zajišťuje kompletní  přípravu programů pro klienty, kteří se chystají navštívit  Austrálii, Nový Zéland a ostrovy Pacifiku. V australském Sydney pracovala a studovala tři roky a během této doby procestovala všechny tyto oblasti.  Své zkušenosti dokáže využít při plánování ideální dovolené dle specifických přání každého klienta.

Lenka
Derenčényiová

Marketing

a propagace Ck Go2

Zastřešuje marketing a propagaci CK Go2. K samotnému poznávání světa má ale blízko. Cestovatelsky se jí jak v rámci studií, tak soukromě podařilo navštívit mnohé země jihovýchodní Asie, Severní, nebo Latinské Ameriky a při cestování jí baví spontánnost a autenticita. Když necestuje, tak o cestování aspoň čte.

Iveta
Dubcová

Vietnam

konzultant

V Go2 se s Ivetou setkáte při realizaci zájezdů do Vietnamu. Tyto země procestovala během studia v Austrálii. Na cestování si zamilovala poznávání místních kultur, lidí, jídla a přírody. Svůj volný čas nejraději tráví aktivně s přáteli a se svým psem v přírodě. Jejím přáním je, aby každá z Vašich cest byla nezapomenutelným zážitkem.

Monika
Meszarošová

vedoucí pobočky Slovensko
V cestovním ruchu působí od roku 2008, kdy začala pracovat v cestovní agentuře. V roce 2011 si otevřela vlastní cestovní agenturu pro individuální klientelu CA SOLID-STAR, která se stala výhradním zastoupením společnosti Go2 na Slovensku. Její prioritou je maximální spokojenost klientů, samozřejmostí je připravit pro klienta nejvýhodnější nabídku podle zadaných kritérií.

Dominika
Šubová

konzultant
V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Srí Lanku a Maledivy pro klienty ze Slovenska. Hned po první návštěvě jí Srí Lanka uchvátila svou krásnou přírodou a dlouhou historií. Odvezla si spoustu zážitků, které dál předává svým klientům a chce, aby si z dovolené přivezli nezapomenutelné zážitky.

spolupracovníci v jednotlivých destinacích

Jana
Švejdová

Indonésie, průvodce
Do Indonésie začala jezdit před několika lety. Nejdříve na dovolenou s cestovní kanceláří Go2 a hned při první návštěvě věděla, že se sem bude chtít vrátit. Byla nadšená z místních lidí, přírody a exotické kuchyně. Před dvěma lety odešla z práce a odjela na Bali znova, tentokrát jako dobrovolník a učitelka angličtiny v místních školách na ostrově Lombok a na severu Bali. Volný čas nejraději tráví v přírodě objevováním krás okolních ostrovů Indonésie. Pokud je zrovna v Čechách, ráda zajde na sklenku dobrého vína s přáteli, do kina nebo koncert.

Gabriela
Charvátová

Indonésie, průvodce
Poté co procestovala půl světa se Gabriela usadila na Bali, které ji uchvátilo hned od první minuty. Žije tady už desátým rokem a volný čas tráví cestováním po Indonésii, věnuje se charitativním akcím a praktikováním reiki či jógy. Mluví plynně indonésky. Miluje přírodu, plavání, sjíždění řek, jógu a zvířata.

Andrea
Stárková

koordinátor vzdělávání, Škola v ráji
Andrea Stárková je spoluzakladatelkou občanského sdružení Škola v ráji, které působí na indonéském ostrově Lombok.  Již osm let tam tráví každou zimu a dlouhodobě se věnuje dobrovolnické práci ve škole a projektům na pomoc místním dětem a také přírodě (ekologická výchova).  Hlavním cílem sdružení je zpřístupnit místním dětem cestu ke vzdělání. Andrea miluje indonéskou kuchyni a tropické klima. V letní sezóně pracuje v Českém ráji, kde připravuje a realizuje ekologické výchovné programy pro děti ze Střediska ekologické výchovy Český ráj.

Ketut
Sukrawan

Indonésie, koordinace dopravy a místních řidičů
Ketut Sukrawan se narodil ve městě Singaraga na severu Bali. Spolu s ostatními řidiči se stará o bezproblémový chod Vaší cesty. V oboru pracuje již 12 let, zná každé zákoutí Bali a rád jezdí zkratkami a odbočuje z vyznačených cest a ukazuje cestujícím to pravé Bali. Volný čas věnuje svému synovi, kterého s ním často potkáte.

Rina
Renata

Indonésie, rezervace
Narodila se v Jakartě, ale už jako dítě žila v zahraničí se svým otcem, který pracoval v mezinárodní počítačové společnosti. Později se přestěhovala zpět do Indonésie. Zde pokračovala ve studiu a začala pracovat pro módní značku. Cestování a móda jsou její vášní dodnes. V roce 2006 se přestěhovala na krásné Bali, kde navrhuje a vyrábí kožené kabelky a cestuje po celé Indonésii. I přesto, že je původně z Indonésie, ji tato země neustále fascinuje a překvapuje.

Ali
Oran

Indonésie, programy na Sumatře
Aliho potkáte, pokud se s námi vydáte na indonéský ostrov Sumatra. Patří mezi nejzkušenější licencované průvodce v sumaterském pralese a aktivně se stará o její ochranu přírody, pralesa a ohrožených zvířat.

Marek
Wachtl

Austrálie, hlavní průvodce
Je jedním z nejzkušenějších průvodců v Austrálii. Po studiích získal bohaté zkušenosti nejen během příprav na olympijské hry v Sydney roku 2000, ale následně také při spolupráci s významnými cestovními kancelářemi z celého světa (Thomas Cook, ATS Pacific apod.). Má bohaté zkušenosti s cizojazyčnou klientelou a hovoří několika jazyky. V Austrálii žije trvale od roku 1999.

Jan
Drápela

Japonsko, hlavní průvodce
Japonsko poprvé navštívil v roce 2010 a od té doby se tam pravidelně vracel a objevoval nová místa. Je velkým obdivovatelem místních tradic a kulturního dědictví. Žije v Tokiu, kde se svou japonskou ženou nedávno založil rodinu. Vzhledem k jeho skoro dvoumetrové postavě ho v Japonsku rozhodně nepřehlédnete. Osm let žil v Austrálii, kde vystudoval cestovní ruch.

Marta
Kubíková

Mexiko, hlavní průvodce
Ráda poznává zejména méně turistické oblasti Mexika od Chiapasu po Mexico City a průvodcuje po celé Střední Americe. Má ráda historická města - jejich autentická zákoutí a ztracené uličky, guatemalský prales, indiány, ale ocení i krásné bělostné pláže Cancúnu a Mayské riviéry. Nemá ráda „chilli“ papričky a vůbec nic, co pálí - tedy kromě slunce.

Pepe
Lopez

Mexiko, koordinace dopravy a místních řidičů
Pepe Lopez se stará o koordinaci dopravy, výletů a okruhů v Mexiku. Señor Lopez je také autorizovaným průvodcem po Mexiku. Jeho 35 let zkušeností v cestovním ruchu jsou zárukou profesionálních služeb, individuálního přístupu ke klientovi a dokonalé znalosti místního prostředí. S nadšením s Vámi bude sdílet své mayské kořeny a kulturu tajemných civilizací.

Ruwan
Wijerathne

Srí Lanka, koordinace dopravy a místních průvodců
Ruwan pracuje jako hlavní koordinátor dopravy a našich místních průvodců na Srí Lance. Setkáte se s ním při poznávacích zájezdech s českým průvodcem. Ruwan také působí jako lektor pro ostatní průvodce. Všichni naši průvodci jsou akreditovaní místními orgány na Srí Lance. Velmi si zakládáme na pečlivém výběru místních spolupracovníků, kterých je v současné době 7.

Pavla
Tsuji

Japonsko, delegátka a rezervace
Japonsko si zamilovala díky knihám Haruki Murakamiho, které ji přivedly i ke studiu japonské filologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po ukončení studií se vydala přes dobrovolnický program na workcampy zaměřující se na rozvoj v odlehlejších částech Japonska. Během následujícího roku se přestěhovala do Ósaky, kde nyní žije. Jakožto delegát je pro Vás během dovolené neustále k dispozici a také se stará o to, aby Vaše dovolená proběhla bez problémů. Mezi její koníčky patří cestování, přátelé, četba a různé pohybové aktivity.

Barbora
Sultanovová

Srí Lanka, rezervace a podpora
Barbora je na Srí Lanke ako doma. A to doslova, od roku 2014 žije na juhu ostrova medzi miestnymi. Vďaka úchvatnej prírode a usmievavým ľuďom sa Srí Lanka stala jej srdcovou záležitosťou hneď od prvej návštevy. Na Srí Lanke pôsobí ako delegátka a sprievodkyňa pre klientov Go2. S úsmevom vám ukáže to najlepšie zo Srí Lanky a priblíži vám bežný život a zvyklosti miestnych ludí. Zo všetkého najviac ju baví cestovanie, miluje prírodu a zvieratá. Vo voľnom čase sa venuje potápaniu, čítaniu kníh a štúdiu sinhálčiny.

Linda
Michnna

lektorka jógy
Linda se narodila ve znamení Lva, kterému vládne slunce. Možná právě proto miluje léto, sluneční paprsky a pohyb ve volné přírodě. Přes trenérku spinningu a fitness se dostala až k power józe. Její vzdělání a dlouholetá praxe lektorky jógy ji zavedla až k nám. S Go2 jezdí na zájezdy za poznáním Bali, Srí Lanky a Vietnamu ve spojení s jógou. Zajímá se o automatickou kresbu a numerologii.

Lucie
Pštrosová

Vietnam, hlavní průvodce
Lucie se po půlročním studiu ve Vietnamu rozhodla zůstat na neurčito. Zkušenosti v cestovním ruchu sbírala při práci v hotelech a při studiu. Vietnam ji doslova učaroval a stejné pocity se snaží předat všem klientům Go2. Jak sama říká, právě pohostinnost a srdečnost místních pro ni představuje ten pravý Vietnam.  A pokud zrovna nepracuje, najdete ji v pohodlí jejího druhého domova s partnerem. Ve svém volném čase také ráda cestuje po JV Asii, vaří a vzdělává se nejen v cizích jazycích.

Karin
Pešlová

lektorka jógy
Jógu objevila již v dětství, ale cvičit začala až v dospělosti. Nyní je to s přestávkami již 30 let. Je věčnou studentkou jógy a hledá v ní inspiraci pro každodenní život. Jógu učí od roku 2012 a poslední 2 roky na plný úvazek. Do současnosti má odučených přes tisíc hodin pro různé skupiny cvičenců od úplných začátečníků po pokročilejší a náročnější klienty. Každá praxe jógy je pro ni svátkem, sdílením a cestou k harmonii.
randomness