Adrenalinové zážitky

Let horkovzdušným balónem poblíž slavné hory Sigiriya, Srí Lanka

Proleťte se horkovzdušným balónem nad džunglí centrální Srí Lanky. Pod Vámi budou létat hejna ptáků nad jezerem s lotosovými květy a v dálce uvidíte skálu Sigiriya, osvětlenou paprsky vycházejícího slunce.

NÁŠ TIP: Čtyřkolky a surfing v dunách Mui Ne, Vietnam

Plážové město Mui Ne je ve světě známé jako kitesurfingový ráj. Kromě tohoto adrenalinového sportu nabízí také aktivity ve svých písečných dunách. Na čtyřkolkách nebo v jeepech se jezdí zejména v Bílých dunách.

Paragliding, cannyoning a rafting, Réunion

  • Ráj outdoorových sportů, to je ostrov Réunion.
  • Vyzkoušejte si šplhání po útesech a cannyoning v mnoha místních vodopádech a říčních kanálech v srdci ostrova. Čeká Vás plavání v horských řekách, lezení, slaňování, skoky i skluzavky.
  • Můžete vybírat z několika lokalit od hornaté oblasti v okolí města Cilaos až po divoké vody východu ostrova. Jednou z nejhezčích tras je Trou de Fer.
  • Réunion je také hodnocen jako jedno z nejlepších míst pro paragliding. Mohou za to velmi dobré a stabilní povětrnostní podmínky pro let.
  • Nejvhodnějším místem pro turistický tandemový paragliding je Les Colimacons poblíž města St. Leu. Vystartujete z místa ve výšce 800 m nad hladinou moře a pak už si jen můžete užívat nádherný výhled na zeleň ostrova a vody Indického oceánu.

Jízda sportovními japonskými veterány kolem sopky Fudži, Japonsko

Vyzkoušejte si jízdu historickými sportovními vozy kolem sopky Fudži. Spolu s Vámi bude v autě přítomen japonský instruktor a vy budete moci využít sílu auta naplno. V případě zájmu můžete absolvovat i školu driftování na nedalekém okruhu.

Potápění se žralokem bílým, Austrálie

Adrenalin z Vás bude stříkat - skočte do ocelové klece a pozorujte žraloka bílého v jeho přirozeném prostředí.
Okysličený vzduch k Vám bude proudit z lodi přímo do masky.
Při troše štěstí uvidíte obřího žraloka Big Mama, dlouhého přes 8 metrů, který je vládcem vod u ostrova Neptun na jihu Austrálie.
Potápění v bezpečí ocelové klece si můžete vyzkoušet v australském Port Lincoln.

NÁŠ TIP: Výstup na Harbour Bridge v Sydney, Austrálie

Neobvyklý adrenalinový zážitek na Vás čeká v centru australské metropole. Vybaveni speciální kombinézou proti větru, vysílačkou a jištěni lanem se po cca 1500 metrů dlouhém výstupu po žebřících, lávkách a samotné mostní konstrukci dostanete až na vrchol oblouku, kde jste odměněni nádherným panoramatickým výhledem na město.

Jeskyně v NP Phong Nha, Vietnam

Národní park Phong Nha v centrálním Vietnamu je slavný zejména svou největší jeskyní na světě Son Doong a je ideálním místem pro milovníky cavingu.
Nabízíme tour pro úplné amatéry, ale také zkušené sportovce. Můžete si vybrat tour do jeskyň Tu Lan, Hang En a Hang Tien. Každá z nich je jedinečná a díky tomu se staly oblíbenými i pro filmové tvůrce.
Chcete odjíždět z Vietnamu opravdu s unikátním zážitkem? Navštivte třetí největší jeskyně Hang En, ve které můžete i přenocovat.

NÁŠ TIP: Zážitková plavba na raftech, Bali

Podnikněte zážitkovou plavbu po řece Telaga Waja. Plavba trvá 2,5-3 hodiny a trasa je kolem 10 km dlouhá. Stupeň obtížnosti je 3, ale i začátečníci si plavbu užijí. Trasa je velice zajímavá – proplouváte malými vesničkami a krásnou balijskou přírodou v okolí vodopádů. V ceně je oběd v místní restauraci. Střední náročnost, do lodi se vejdou maximálně 4 osoby a raft řídí místní zkušený instruktor.

Individuální zájezdy:

Výstup spolu s těžaři síry na sopku Kawah Ijen, Jáva, Indonésie

Vydejte se spolu s těžaři síry do kráteru sopky Kawah Ijen na ostově Jáva. Vulkán se nachází hned vedle přístavu na Bali a je velmi dobře přístupný. V jícnu sopky je největší jezero naplněné kyselinou sírovou. Těžaři nosí v koších velké kameny sulfanu až o váze 40 kg.

Individuální zájezdy:

Výlet:

Plavání s mírumilovným žralokem velrybím, Maledivy, Mexiko nebo Austrálie

Pozorujte obří parybu v jejím přirozeném prostředí. Žralok velrybí je mírumilovný tvor živící se planktonem, který připlouvá ke břehům pevniny několikrát v roce. Pohybuje se po celém světě: na jaře u ostrova Isla Mujeres v Mexiku, v západní Austrálii u Exmount v červnu-srpnu, v květnu-září na Maledivách u atol Jižní Ari a v létě u atolu Baa.

Bungee jumping, most Kawarau, Nový Zéland

Skočte si z výšky 130 metrů do kaňonu řeky Kawarau. Jeden z nejstarších adrenalinových sportů původně z pacifického ostrova Vanuatu můžete vyzkoušet na Jižním ostrově Nového Zélandu nedaleko Queenstownu. Zažijte 8,5 sekund volného pádu a 100% adrenalin.