Dovolená pro rodiny s dětmi

Pirátská restaurace Pirate's Bay na pláži Nusa Dua, Bali

V bývalém prezidentském areálu Nusa Dua, kde jsou ty nejhezčí pláže s pozvolným vstupem do moře, se nachází “pirátská restaurace”, skvělá pro děti.
Najdete zde velkou pirátskou loď, krásné sezení v korunách stromů a další vkusné prolézačky.
Nechte své nejmenší zahrát si na piráty - budou během dne hledat ukrytý poklad a Vy si mezitím můžete dopřát odpočinek na pláži nebo v restauraci, která je doslova ukrytá v korunách stromu. Jedinečný zážitek pro Vás i děti a navíc budete mít pláž jen pro sebe.

Baraza Resort & Spa, Zanzibar

All inclusive resort zařízený ve svahilském stylu je skrytý v bohatých zahradách u bělostných pláží.
Krásné spa s barem a s vodnými dýmkami se hodí spíše pro rodiče, resort je oblíbeným cílem i rodin díky nabídce aktivit pro děti.

Najdete zde plně vybavenou dětskou klubovnu se spoustou hraček a her i brouzdaliště.
Během července, srpna a vánočních svátků je tu k dispozici vedoucí, který s dětmi podniká zábavné aktivity. Vy si tak můžete bez výčitek odpočinout.

Na žebřiňáku srílanským venkovem

Na dřevěném povozu taženém voly se vydejte objevovat krásy místního venkova. Projedete skrz typické vesničky a přes pole krajinou srílanského venkova. Tzv. “Safari Village” vyjížďka je spojená s obědem v podobě tradičního Rice and Curry.

NÁŠ TIP: Dětský klub a bohaté denní programy pro děti, resort Kanifushi, Maledivy

Pětihvězdičkový hotel Kanifushi na Maledivách nabízí bohatý denní program pro děti. Ti nejmenší mohou krmit rybičky, učit se žonglování, vyrábět masky nebo si malovat po obličeji, pro starší děti je zde hřiště na plážový fotbal, diskotéky, lekce DJingu nebo třeba lekce přípravy sushi.

All inclusive pobyt v Allegro Playacar, Mexiko

  • Resort s nabídkou výletů je tím pravým místem pro děti od 4 do 12 let.
  • Pod dozorem vedoucích se tu Vaše ratolesti mohou učit španělsky nebo vyrábět zvířata z balónků.
  • Sportovci ocení třeba stůl na ping pong, kulečník, deskové hry a množstí her.
  • Užívejte si odpočinek v luxusu, kde se Vaše děti rozhodně nebudou nudit!

Pobytový zájezd:

NÁŠ TIP: Jízda na kajaku u skalní pevnosti Sigiriya, Srí Lanka

Krásným zážitkem je odpoledne strávené nedaleko mýtické skalní pevnosti Sigiriya, kde se na jezeře můžete projet v kajaku. Obdivujte rozkvetlé lotosové květy a další flóru i faunu včetně vodních varanů.

Více o dovolené na Srí Lance s dětmi  na našem cestovateském blogu chcinacesty.cz.

Park plný přírody a dobrodružství, Mauricius

  • Casela Adventure Park je 14hektarový přírodní park, naplněný aktivitami pro děti na západě Mauricia. Strávit zde můžete i celý den.
  • Projdete tři různé části - jednu pro ty nejmenší děti, druhou s možnostmi vyhlídkové jízdy na zippline a canyoningu a třetí část se safari, kde se setkáte s různými africkými zvířaty.
  • Největší atrakcí parku jsou procházky se lvy, Walk With Lions.
  • V jižní části ostrova se s dětmi rozhodně zastavte v přírodním parku La Vanille. Potkáte zde želvy obrovské, které si díky jejich mírumilovné povaze můžete prohlédnout pořádně zblízka. Žijí zde také krokodýli. Prohlídka celého parku zabere kolem tří hodin.

Soukromé vily v rýžových polích, Bali

Soukromé vily jsou ideálním ubytováním pro rodiny s dětmi. Najdete zde naprostý klid uprostřed rýžových polí, soukromý bazén a krásný moderní design, inspirovaný balijským řemeslem.