Luxusní dovolená

Tradiční rjokany, Japonsko

 • Ochutnejte tradiční způsob života v japonském stylu - rjokan je unikátní ubytování, kde se klade důraz na japonské tradice a etiketu chování hostů.
 • Zjistěte, jak se spí na tatami na matraci futon, pochutnejte si na několikachodové tradiční večeři a vyzkoušejte si domácí kimono – jukatu.
 • Rjokany jsou místem pro odpočinek, relaxovat také můžete v ozdobných zahradách nebo lázních onsen.
 • Ubytujte se v lázeňských rjokanech v čistém japonském stylu Kozantei Ubuya a Kawaguchiko Onsen Konansou. Oba mají vlastní venkovní lázeň a saunu s výhledy na horu Fudži a jezero Kawagučiko. Hotel nabízí různé typy lázní a venkovních koupelí.
 • Malý elegantní rjokan Arashiyama Benkei s vnitřními a venkovními lázněmi, domácí atmosférou a tradiční kuchyní ve stylu “kaiseki rjóri” najdete nedaleko Kjóta.

Ubytování uprostřed rýžových polí, Ubud Bali

Vychutnejte si pohled na východ slunce nad terasovitými rýžovými políčky. Hotelů v obklopení zeleně najdete v Indonésii mnoho. Vydejte se na procházku po cestách vyšlapaných mezi záhony.

Doporučujeme butikový hotel Komaneka at Bisma Resort v Ubudu, městě kultury a meditací. Resort v pralesním údolí na Vás dýchne moderním balijským stylem vybavení. Kromě procházek do džungle a rýžových polí si tu užijte plavání v infinity bazénu s výhledem do údolí nebo kurzy tradičních balijských řemesel.

NÁŠ TIP: Ráj potápěčů v resortu Jean-Michel Cousteau, Fidži

 • Navštivte hotel a ostrov, pojmenované po slavném mořeplavci Jean Michel Cousteau. Jedná se o jeden z nejlepších 5* resortů na Fidži.
 • Krásné pláže a skvělé potápění doplňuje opravdu privátní atmosféra.
 • Potápění provázejí přednášky a péče mořských biologů. Tento hotel je jediným na světě, který má vlastní výzkumný tým. Získal ocenění za nejlepší středisko pro potápění na světě.

Luxusní Beach Resort Konokono, Zanzibar

Jedny z nejhezčích pláží světa, pozvolný přístup do moře, tyrkysová barva vody a nikde žádné davy lidí, to je luxusní hotel Beach Resort Konokono na ostrově Zanzibar.
Těšte se na soukromí v moderně vybavených vilách a odpočinek s nádhernými výhledy na průzračné moře se sklenkou v ruce.

NÁŠ TIP: Návrat do časů starých cestovatelů v koloniálním hotelu Fullerton, Singapur

Bydlete jako cestovatel Willy Fog v nejstarším koloniálním hotelu v centru Singapuru, Fullertonu. Najděte si kus tradice a historie v moderní metropoli.

Exkluzivní ubytování na Bariérovém útesu v Austrálii

Relaxujte v luxusním resortu Hayman One&Only nedaleko ikonické pláže Whitehaven Beach u břehů Korálového moře.
Užijte si pocit Robinsona na tomto absolutně privátním ostrově s vlastním heliportem a kotvištěm pro jachty.
Díky vysoké úrovni a soukromí mají hotel v oblibě australské celebrity. Do března 2018 prochází rekonstrukcí a získává to nejmodernější vybavení pro největší pohodlí.

NÁŠ TIP: Luxusní hotel z továrny na čaj, Heritance Tea Factory, Srí Lanka

Nechte na sebe dýchnout závan koloniálních dob 19. století v hotelu, přestavěném z bývalé továrny na zpracování čaje přímo na čajové plantáži.

Z luxusně zařízených pokojů se Vám naskytne pohled na okolní čajové plantáže. Je to skvělé místo pro dámy a gentlemany, kteří mají rádi atmosféru staré Anglie.

Luxusní úkryt před světem na ostrově Con Dao, Vietnam

 • Schovejte se shonu měst na ostrově Con Dao, hodinu letu od Saigonu. Exkluzivní moderní hotel Six Sense's je tím pravým místem pro odpočinek. Obklopí Vás špičková moderní architektura soukromých vilek s vlastním bazénem a výhledem na oceán.
 • Využijte místní lázně, ochutnejte vynikající menu v restauracích a grill baru a vyberte si z množství aktivit na ostrově i v okolních vodách.
 • Hotel stojí uprostřed chráněné přírodní rezervace a je obklopený pláží s bělostným pískem. Udělejte si výlet loďkou na některý z okolních tropických ostrůvků, kde hnízdí velké mořské želvy.
 • Luxusní zážitkovou dovolenou ve Vietnamu můžete zažít již od 49.980 Kč na osobu - kombinace butikového ubytování v různých částech s možností zakončení dovolené na ostrově Con Dao

Střešní bazén s výhledem na Singapur, hotel Marina Bay Sands

Slavná stavba známého architekta Moshe Safdieho se nachází v zátoce Marina.
Tři věže jsou spojeny jakousi lodí a nahoře se nachází obří infinity bazén přístupný pouze hostům hotelu.
Relaxujte na střeše hotelu při západu slunce nebo v noci, kdy můžete pozorovat noční osvětlenou zátoku.
V září se pod okny hotelu prohání Formule 1, které můžete sledovat z oken hotelu.

Butikové ubytování na klokaním ostrově s výhledem na Jižní Oceán

Ubytujte se v luxusu Southern Ocean Lodge na divokém ostrově Kangaroo Island, vyhlášeném blízkostí představitelů tradiční australské fauny - poznejte divoké klokany, koaly, tuleně, tučňáky a spoustu dalších živočichů.

Soukromí na vlastním ostrově, Maledivy

 • Hýčkejte se luxusem na nejkrásnějších plážích světa s tím nejjemnějším pískem v resortu filmových hvězd. Malý boutique resort Baros s fantastickým korálovým útesem si pro svou dovolenou už vybrali např. Robert De Niro či Penelope Cruz.
 • Tropická svatyně na atolu Haa Alifu, to je resort JA Manafaru. Užijte si pobyt přímo v lůně přírody s překrásnými výhledy, a to jak z obytných vil, tak z restaurací a dalších zařízení.
 • Jako Robinson Crusoe se budete cítit v rozlehlých luxusních nadvodních vilách resortu Gili Lankafushi. Vily jsou postaveny převážně ze dřeva a ekologických materiálů. Resort se pyšní oceněním Nejromantičtější hotel Malediv a Asie pro rok 2017.
 • Zjistěte více na našem specializovaném webu zde: Zájezdy Maledivy

Krásná pláž s dominantou hory Le Morne Brabant, Mauricius

Vydejte se na poloostrov Le Morne, zasvěcený těm nejluxusnějším hotelům Mauricia.
Kromě bělostné pláže a průzračných vod je pro poloostrov typické panorama hory Le Morne Brabant, památky UNESCO.
Z lokality se pohodlně vydejte na výlety kamkoliv na ostrově, nebo si jen užívejte klid tohoto exotického ráje.
Jsou zde vynikající podmínky pro šnorchlování a kitesurfing.

Pobytové zájezdy:

Luxus ve spojení s přírodou, Srí Lanka

Představte si rostoucí stromy jako přirozenou součást hotelu, luxusní dům ve stromech. To je Jungle Beach Resort. Ubytujte se v pokojích s výhledem na pláž, lagunu nebo džungli. Prožijte svou dovolenou v kouzelném prostředí lotosových jezírek, mostků, malých vodopádů a plovoucích plošin.

Výhled z útesu na oceán a úchvatné západy slunce nabízí luxusní resort Cape Weligama. Ubytujte se v místech, kde své lodě kotvil objevitel Marco Polo. Vyberte si jednu z 39 soukromých designově řešených vilek a relaxujte v infinity bazénu.

Užijte si luxusních výhledů v butikovém resortu, postaveném na čajové plantáži 98 ACres Ella. Vydejte se na procházku nehynoucí zelení na nedaleké vyhlídky k divokým vodopádům a setkejte se cestou se sběračkami čaje.

NÁŠ TIP: Hotel na ostrově ve tvaru srdce, Moorea Sofitel, Bora Bora

 • Poznejte magický ostrov Bora Bora, který leží v souostroví Francouzské Polynésie, a resort Moorea Sofitel, situovaný u jedné z jeho průzračných lagun.
 • Překrásný resort je ukrytý v zátoce v husté tropické zahradě s výhledem přímo na ostrov Tahiti. Odpočívejte na místní pláži, která patří mezi ty nejkrásnější na světě.
 • Vydejte se lehkým výšlapem na trek kolem vodopádů a ananasových polí. Pochutnejte si na vynikajících čerstvých mořských plodech v jedné z mnoha restaurací na ostrově.