Proč s námi

specialisté na nabízené destinace

Detailní znalost destinací, kde působíme – naši delegáti, průvodci a prodejní specialisté zájezdů v zemích dlouhodobě působí.
Aktivity – nabízené aktivity a zážitky sami nejprve zkusíme, než Vám je nabídneme. Spoustu aktivit nabízíme za zvýhodněných podmínek.
Český delegát v destinaci – nenecháme Vás na holičkách. Celoročně je Vám k dispozici český delegát v našich destinacích zdarma.

kvalitní průvodci a delegáti

Tým našich průvodců a delegátů tvoří opravdoví specialisté, kteří v destinaci dlouhodobě žijí a znají destinaci dokonale.

podpora na cestách, garance

Stálá kancelář v ČR a na Slovensku – při plánování Vaší dovolené jsme Vám k dispozici v ČR a SR jak na telefonu, tak v kanceláři při osobních schůzkách.
Podpora 24/7 – na Vaší dovolené jsou Vám naši delegáti k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu.
Členství v asociacích a reference – členství v Asociaci cestovních kanceláří a ověřitelné reference od tisíce individuálních klientů a skupin.

dostupná originální dovolená na míru

Naše originální zážitkové programy s důrazem na detail často vytváříme na míru. Vzledem ke znalostem specialistů z CK Go2 je i zájezd šitý na míru cenově dostupný a zpracovaný dle Vašich požadavků. Velmi často kombinujeme poznání a závěr dovolené věnujeme odpočinku na pláži nebo na nějakém zajímavém místě.