Svatební cesty a romantika

Malebné přístavní městečko Hoi An, "Benátky Vietnamu"

Nechte se pohltit romantickou atmosférou jednoho z nejkrásnějších měst ve Vietnamu, přístavu Hoi An (UNESCO). Toulejte se uličkami historického centra s malými kavárnami a uměleckými obchůdky, osvětlenými barevnými lucernami.

Ubytujte se na březích řeky v butikovém hotelu Royal Hoi An s vlastní pláží, bazénem a luxusními lázněmi.
Schovejte se světu v jedné z vil, ukrytých v bohatých tropických zahradách resortu Boutique Hoi An Resort. Relaxujte na vlastní pláži nebo v prostorné zahradě před vilou.

Individuální zájezdy:

Poznávací zájezdy:

NÁŠ TIP: Sakurový park v Tokiu, Japonsko

Přemýšlíte, čím okouzlit svou lásku? Připravte překvapení a polibek pod třešní trochu jinak.

Vyrazte do Japonska v období “hanami” od konce března do první poloviny dubna, kdy v zemi propuká pravé šílenství a hon za rozkvetlými sakurami. Užijte si den na pikniku pod těmito krásnými stromy rozkvetlými nespočtem růžových květů.

Navštivte například klidné zahrady Šindžuku Gjoen. Najdete zde více než tisícovku stromů a přes dvanáct různých druhů sakur.

Individuální zájezdy:

Poznávací zájezdy:

Romantická Srí Lanka

 • Schovejte se před zraky celého světa v rozlehlé palmové zahradě resortu The Palms Beruwala na Srí Lance. Hotel v koloniálním stylu má pláž částečně chráněnou korálovým útesem, která skýtá skvělé podmínky ke koupání bez vln.
 • Líbánky si skvěle užijete v hotelu v tradičním stylu Nilaveli Beach Hotel na jedné z nejkrásnějších pláží celého východu Srí Lanky s možností šnorchlování u Holubího ostrova. Jedinečným zážitkem je výlet za pozorováním delfínů z lodi.
 • O kouzelné vzpomínky se postará Jungle Beach Resort, hotel jako luxusní domek ve stromech. Součástí interiéru resortu jsou živé stromy, jezírka s kvetoucími lotosy překlenutá mosty, malé vodopády a plovoucí plošiny. Ubytovat se můžete v soukromí pokojů s výhledy na pláž, lagunu nebo do bohaté džungle.
 • Vychutnejte si romantické okamžiky při procházce uličkami koloniálního města Galle (UNESCO), jednoho z nejlépe zachovalých koloniálních měst Asie. Užijte si poklidnou podvečerní atmosféru západu slunce na hradbách pevnosti, postavených vysoko nad hladinou oceánu.

Nejkrásnější pláže na světě, Maledivy

Relaxujte na Maledivách na nejromantičtějších plážích světa, koupejte se v tyrkysových lagunách a vychutnejte si úchvatné západy slunce se sklenkou šampaňského v ruce.

 
 • Zažijte atraktivní let hydroplánem na resort Atmosphere Kanifushi a užijte si luxus vil na zářivě bílé pláži, končící romantickou písečnou kosou.
 • Užijte si ničím nerušený klid ve vodních nebo plážových vilách resortu Hurawalhi a zažijte jedinečné okamžiky při večeři ve zdejší podvodní restauraci.
 • Šnorchlujte na korálovém útesu resortu Royal Island a vydejte se na romantickou procházku po stezkách ostrova mezi hustou tropickou vegetací.
 • Obklopte se italským designem v resortu Cocoon Maldives, v jehož blízkosti najdete nádherné bělostné pláže a tyrkysový oceán. Pobyt pro děti do 12 let je tu zdarma.
 • Pokud se Vám líbí bydlení v přírodním stylu, budete zbožňovat nový elegantní resort Kudafushi s výbornými podmínkami pro šnorchlování.
 • Kombinujte relax se zážitky na Maledivách, více na našem cestovateském blogu chcinacesty.cz.

Pobytové zájezdy:

Romantické líbánky na ostrově Mauricius

Mauricius je zaslíbený romantice a svatebním cestám. Vyberte si z pestré nabídky hotelů s nadprůměrnou úrovní služeb.

Krásná pláž s palmovým hájkem plným vilek láká na svatbu zabalenou do tradičního mauricijského hávu. Třešničkou na dortu resortu La Pirogue Resort & Spa je výhled na majestátní vrchol Le Morne.

Přímo pod dramatickou Le Morne stojí jeden z nejlepších hotelů ostrova Hotel Lux s krásnou pláží. Relaxujte s nohami v oceánu na hotelové houpačce nebo si užijte romantickou veřeři při svíčkách s dezertem v podobě lahodné domácí zmrzliny.

Pobytové zájezdy:

NÁŠ TIP: Ostrov pro romantické líbánky, Gili Air

 

Výlet na Gili Air:

 • Vydejte se na místo, kde Vaše největší starost bude, kam se jít podívat na západ slunce.
 • Malý a klidný tropický ostrůvek Gili Air je lemovaný bělostnou pláží a korálovými útesy. Je oblíbeným a tím pravým místem pro kouzelné líbánky.
 • Ubytujte se v tradičním otevřeném domě “joglo” uprostřed zeleně a vydejte se objevit pobřežní kavárny a obchůdky na kolech.
 • Na tomto ostrově neuslyšíte rachot motorů, auta a skútry sem mají vstup zakázán.

Luxus ukrytý v srdci ostrova Bali, Komaneka at Bisma

Rozmazlujte se v butikovém hotelu Komaneka at Bisma Resort přímo v centru balijské kultury, Ubudu. Hotel v moderním balijském stylu leží v údolí uprostřed džungle, do které jsou krásné výhledy z pokojů. Užijte si plavání v jedinečně velkém infinity bazénu s výhledem do šťavnaté zeleně.

Využijte možnosti kurzů tradičních řemesel s balijskými mistry, naučte se vyrábět květinové obětinky, zacvičte si jógu v některém z místních jóga center.

NÁŠ TIP: resort Playa Papaya Project - dětem vstup zakázán, Mexiko

Překrásný eco resort Playa Papaya Project (adults only) se nachází na jedné z nejhezčích pláží na Mayské riviéře. Nedaleko je přírodní park Sian Ka'an, kde můžete vidět kapustňáky a krásné pozůstatky přístavu v Tulumu. Pláže zde patří opravdu k tomu nejhezčímu a nejexotičtějšímu. Butikový hotel v kreativním přírodním stylu nabízí veškerý komfort.

Návrat do Modré laguny, Fidži

 • Ubytujte se co by kamenem dohodil od pláže Blue Lagoon, známé z filmu Modrá Laguna. Doporučujeme skvělé rodinné hotely Botaira a Blue Lagoon Beach Resort. Každý hotel leží na vlastním ostrově. Dostane se vám ale i patřičné péče. Hotely jsou vedené fidžinskými rodinami. Můžete se tak těšit na autentický styl vybavení, jídlo i servis, kdy nic není problém.
 • Pokud toužíte po pravém luxusu, ubytujte se v pětihvězdičkovém Yasawa Island Resort daleko od komerčních hotelů Fidži. Užijte si soukromý let na ostrov - vyjde Vás levněji než plavba trajektem.
 • Čtyřhvězdičkový hotel Tropica Island Resort pokrývá plochu celého jednoho ostrova a přesto je finančně dostupný. Nově si tu můžete užít romantiku v soukromých chatičkách stranou od hlavních budov hotelu. Každá chatka má vlastní bazén.

Proleťte se hydroplánem nad Operou v Sydney až na liduprázdnou pláž na piknik

Proleťte se hydroplánem nad ikonickou Operou v Sydney a po přistání pokračujte romantickou večeří v luxusní pobřežní restauraci nebo na liduprázdné pláži - při letu nad Northern Beaches Váš pilot přistane tak, abyste měli při večeři naprosté soukromí.

Tento hydroplán je jediným a také nejstarším v Sydney. Lety s ním jsou symbolem luxusu od roku 1938, kdy ve městě ještě ani nestála slavná budova Opery.