o nás

cestovní kancelář Go2

turistika

scenérie

památky

náboženství

město

Jsme specializovaná cestovní kancelář, tvořená zkušeným týmem profesionálů na vybrané destinace, které opravdu baví cestovat, naslouchat klientům a organizovat pro ně zájezdy šité na míru, ať už se jedná o jednotlivce či skupiny, individuální nebo firemní klientelu.
V oblasti cestovního ruchu působíme od roku 2005. Naše služby nabízíme v Austrálii, na Bali, v Indonésii, ve Vietnamu, na Srí Lance a Maledivách, na Mauriciu a Réunionu, v Mexiku, v Japonsku a na ostrovech Pacifiku, v Tanzanii a na ostrově Zanzibar, na Novém Zélandu a v Indii. Aktuálně připravujeme rozšíření našich aktivit v USA a Peru.
Základem našich služeb je detailní znalost konkrétních destinací, v nichž pracovníci CK Go2 dlouhodobě žili nebo žijí a které opravdu znají. Ve všech zemích, kde působíme, máme stálou kancelář s českým delegátem a další spolupracovníky, znalé místních poměrů.

cestovní kancelář Go2

“v cestování jsme našli radost, tak se ji snažíme předat dál”

ckgo2

Historie cestovní kanceláře Go2

Začali jsme od A. V Austrálii jsme odstartovali naše aktivity v roce 2005 pod hlavičkou Go2Australia, kdy jsme nabízeli turistické služby na míru. Stejný koncept jsme pak aplikovali v našich dalších destinacích.

více
ckgo2
ckgo2

Lidé v Go2

Tým Go2 je tvořen profesionály v oboru cestovního ruchu. Máme bohaté zkušenosti jako průvodci, cestovatelé, případně autoři cestopisů a článků. Představujeme celý realizační tým, který se stará o další destinace.

více
ckgo2
ckgo2

Často kladené dotazy

Kolik se platí záloha na zájezd? Jaký je rozdíl mezi průvodcem a delegátem? Nebo kde najdete naší kancelář? Odpovědi na tyto a další otázky naleznete zde...

více
ckgo2
ckgo2

Pojištění proti úpadku a všeobecné podmínky

Specialista na dovolené na míru - má uzavřené pojištění záruky proti úpadku v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. v platném znění u České podnikatelské pojišťovny, a.s. Všeobecné podmínky CK Go2 k náhledu.

více
ckgo2
ckgo2

Hodnoty společnosti

Naším hlavním cílem je poskytovat služby na základě individuálních požadavků a zájmů klienta a zprostředkovat autentický zážitek.

více
ckgo2
ckgo2

Škola v ráji - vzdělávání dětí

V roce 2013 po seznámení s učiteli, majitelem pozemku a vypití bezpočtu káv s tunou cukru jsme se rozhodli pomoci místním, nejprve nákupem učebnic, poté i s budováním a fungováním školy. Vítejte ve Škole v ráji.

více
ckgo2
ckgo2

Zájezdy na míru

Naší doménou je zajišťování poznávacích a individuálních zájezdů na míru, při kterých připravujeme dovolené na klíč dle Vašich požadavků plnou aktivit, poznání a odpočinku.

více
ckgo2
ckgo2

Firemní zájezdy

Kromě individuálních zájezdů za exotikou se v Go2 dlouhodobě specializujeme na zájezdy pro firemní klientelu. Nabízíme programy pro firemní klientelu, pro zaměstnance nebo obchodní partnery.

více
ckgo2
ckgo2

Prohlášení o ochraně osobních údajů a zásady cookies

více
ckgo2