Rezervujte si dovolenou bez ZÁLOHY a bez nervů

Rezervujte si dovolenou bez ZÁLOHY a bez nervů

Rezervujte si letní nebo podzimní dovolenou BEZ ZÁLOHY. Nečekejte až koronavirus opadne a vyberte si zájezd bez nervů a nutnosti cokoliv platit. Jak to probíhá?

 

  • vyberte si poznávací zájezd s průvodcem do Asie, Ameriky, Austrálie a NZ již nyní
  • vaše místo na zájezdu vám obratem potvrdíme
  • teprve po opadnutí koronaviru a uklidnění situace, se vám ozveme k zaplacení zálohy za Vaši dovolenou

 

Akce se vztahuje na poznávací zájezdy ve vybraném termínu v závislosti na destinaci. Podívejte se níže, co vám pro letošek doporučují naši garanti.

Rezervujte si dovolenou bez ZÁLOHY
Rezervujte si dovolenou bez ZÁLOHY

Japonské poznávačky bez ZÁLOHY

Vyberte si jeden z oblíbených průvodcovaných zájezdů od října 2020 do května 2021 a rezervujte bez zálohy. Akce se vztahuje na všechny průvodcované zájezdy do Japonska.
Radek Dymeš, garant destinace Japonsko, doporučuje:

Velká cesta Japonskem - S českým průvodcem zažijeme metropoli Tokio, majestátní horu Fudži, NP Hakone a další
Císařský okruh Japonskem - Poznejte Osaku, Kjóto, Naru, písečné lázně, Hirošimu a další unikáty Japonska.

Rezervujte si dovolenou bez ZÁLOHY

Austrálie a Nový Zéland - rezervujte bez ZÁLOHY všechny poznávačky

Petr Musílek, garant destinace Austrálie a Nový Zéland, Vám zarezervuje bez zálohy jakoukoliv poznávačku s českým průvodcem od října 2020. Využijte dlouhé večery a nastudujte si itineráře našich zájezdů do Austrálie a zájezdů na Nový Zéland.
Petr Musílek doporučuje:

Zájezd Austrálie pro každého - oblíbený poznávací zájezd s českým průvodcem, navštivte to nejlepší z Austrálie a nechte si vyprávět příběhy od našich průvodců žijících v Austrálii.
Zájezd Austrálie a Bali - unikátní kombinace dvou destinací, kterou jinde neseženete. Rezervujte si místo na podzimní nebo jarní termín.
Zájezd Nový Zéland pro každého se slevou - Projeďte Zéland od severu na jih či naopak s českým průvodcem. To nejkrásnější v itineráři na 17 dní.

Rezervujte si dovolenou bez ZÁLOHY

Vietnam bez ZÁLOHY na všechny poznávačky od ZÁŘÍ

Každoročně pořádáme celou řadu poznávacích zájezdů do Vietnamu s českým průvodcem. Rezervujte si dovolenou ve Vietnamu bez zálohy a kombinujte poznání s relaxem na některém z termínů od září a dál.
Veronika Juríková, garantka destinací Vietnam a Kambodža, doporučuje:

Velká cesta Vietnamem na 15 dní - to nejlepší z Vietnamu za 15 dní s českým průvodcem a v malé skupince. Čeká vás Hanoj, Sapa, Hue, Halong a další.
Velká cesta Vietnamem a Kambodžou na 17 dní - Opravdový Vietnam a Kambodža s místním českým průvodcem. Sapa s původními kmeny, živoucí Hanoj a výlet lodí do zátoky Halong.

Rezervujte si dovolenou bez ZÁLOHY

Letní dovolená v USA nebo v Kanadě - bez ZÁLOHY na všechny poznávačky

Dovolenou v USA nebo v Kanadě si můžete rezervovat bez zálohy na zájezdy už od 29.června a dál. Pavla Janková pro tuto sezonu připravila celou řadu nových poznávacích zájezdů do Kanady a na sever USA.
Pavla doporučuje:

Západní USA na 13 dní - Los Angeles, San Francisco, Grand Canyon a další unikáty USA můžete poznat už letos.
Severozápad USA a západní Kanada - novinka mezi zájezdy. Poznejte divokou přírodu Kanady a USA a českým průvodcem.
Putování západní Kanadou - putujte Kanadou, divokou přírodou přes národní parky s českým průvodcem.

Rezervujte si dovolenou bez ZÁLOHY

Krásy Indie, aneb poznávačky bez zálohy na říjnové termíny a dál

Do Indie se každým rokem podívá stále více lidí. Tato oblíbená destinace je ideální pro podzimní či jarní dovolenou díky příjemnému počasí.
Kombinovat můžete poznávání a relaxem na pláži. Rezervujte zájezd do Indie bez zálohy u Natálie Kubenkové, garantky destinací Indie a Nepál.
Natalie Vám doporučuje:

Královská Indie na 11 dní - Zážitkový pobyt s odpočinkem v tropickém ráji. Zlatý trojúhelník s relaxem na pláži.
Magická Indie a Srí Lanka s českým průvodcem - kombinujte Srí Lanku a Indii s českým průvodcem.

Rezervujte si dovolenou bez ZÁLOHY

Krásy Bali a Indonésie - bez ZÁLOHY od konce srpna

Objevujte krásy Bali nebo se vydejte ne Velkou indonéskou cestu.
Ada Tzoneva, garantka destinace Indonésie, pro vás vybrala následující zájezdy na Bali:

Poznávací zájezd Krásy Bali - zažijte zážitkový poznávací a odpočinkový pobyt zaměřený na objevování krás exotického ostrova Bali.
To nejlepší z Bali a Komodo - využijte rezervaci bez zálohy na podzimní zájezd na Bali v kombinaci s poznáváním Komodo. Komodští draci se už na vás těší!
Velká indonéská cesta - Bali, Komodo a Sumatra - Poznejte to nejkrásnější z Indonésie. Navštívíme hned několik ostrovů a ochutnáme všechny chutě.

Rezervujte si dovolenou bez ZÁLOHY

Plážová a poznávací dovolená na Srí Lance a Maledivách

Rezervujte si poznávací zájezd s českým průvodcem nebo kombinovaný zájezd na Srí Lanku a Maledivy již nyní. Rezervace bez zálohy se vztahuje na vybrané zájezdy uvedené níže od listopadu 2020 do dubna 2021.
Michaela Hanušová, garantka destinace Srí Lanka a Maledivy, pro Vás vybrala oblíbené zájezdy z naší dílny:

Zájezd kouzlo Srí Lanky a Maledivy - Kombinace pobytové a poznávací dovolené zaměřené na zážitky. Ukážeme Vám to nejzajímavější z exotického ostrova Srí Lanka a poznáte luxus Malediv.
Krásy Srí Lanky s českým průvodcem - kombinace poznávání a relaxu na pláži. Už se těšíte do teplíčka na pláž Indického oceánu?
Zájezd Krásy Srí Lanka a Malediv s českým průvodcem - propracovaný itinerář s tím nejlepším ze Srí Lanky a Malediv s českým průvodcem žijícím přímo v destinaci.
Zájezd Srí Lanka s českým průvodcem - Vydejte se na safari, do čajových plantáží nebo se projeďte místním vlakem. To nejlepší ze Srí Lanky s českým průvodcem.

Rezervujte si dovolenou bez ZÁLOHY

Mexiko bez ZÁLOHY - dovolená pro celou rodinu

Co takhle Mexiko na podzim? Vyberte si poznávací zájezd do Mexika s českým průvodcem a objevujte krásy Yucatánu. Rezervujte bez zálohy na zájezd od listopadu 2020 a dál.
Petra Silva Monreal vám doporučuje:

Krásy Yucatánu a ostrova Mujeres - Chitchen Itzá - Kukulkánova pyramida, koloniální městečko Uxmal a další skvosty.
Zájezd TO NEJ Yucatán a indiánský Chiapas - S českým průvodcem se vypravíme na nejzajímavější místa mexického státu Chiapas a poloostrova Yucatán.

Rezervujte si dovolenou bez ZÁLOHY

Peru a Bolívie - rezervujte poznávačky bez zálohy už na srpen a dál

Novinka roku 2019 se rychle vyprodává! Zájezdy do Peru a Bolívie jsou oblíbené natolik, že zde místa rychle mizí. Doporučujeme rezervovat již nyní bez zálohy na poznávačky s termínem od srpna 2020 a dál.
Petra Silva Monreal, garantka destinací Mexika a Latinské Ameriky, vám doporučuje:

To nejlepší z Peru a Bolívie - jednička mezi zájezdy. Navštívíme nejzajímavější místa Peru a Bolívie. Vystoupáme letadlem nad slavné obrazce v Nazca, uvidíme Machu Picchu a další.