Dárkový poukaz od CK Go2

Darujte svým blízkým cestovatelský zážitek s CK Go2

Udělejte radost svým blízkým a darujte poznávací nebo individuální zájezd od CK Go2. Připravili jsme pro vás originální vánoční certifikát.

 

  • vyberte si konkrétní zájezd nebo přispějte libovolnou částkou
  • poukazy jsou v nominální hodnotě 1000, 5000, 10 000 Kč či více
  • lze využít celoročně do 1 roku od doby vydání
  • zasílám elektronické i tištěné poukazy
  • možnost vytvoření originálního motivu dle vašeho přání

Vánoční dárkové poukazy

Začínáte přemýšlet nad vánočním dárkem pro své blízké? Darujte letos zájezd nebo na něj přispějte svému známému. Připravili jsme pro vás originální vánoční certifikát.

CK Go2 nabízí nejen poznávací zájezdy s českým průvodcem, ale i zájezdy na vlastní pěst, kde je itinerář ve vaší režii. Nemusíte se bát, že by si obdarovaný nevybral.

Výběr z destinací je široký a každým rokem přidáváme nové zájezdy zaměřené na poznávání, relaxaci, gastronomii, kulturní zážitky, sport, adrenalin a další.

 

Elektronické a tištěné poukazy

Elektronické poukázky vám zašleme emailem po obdržení platby za zaslanou fakturu.

Tištěné poukazy zašleme po obdržení platby na vaši adresu, případně se domluvíme na osobním převzetí v kanceláři v Praze nebo v Brně.

Pro obě verze dárkových poukazů platí stejné podmínky. Darovat můžete jakoukoli nominální hodnotu nebo konkrétní poznávací či individuální zájezd.

“Paní Lucie byla vstřícná, obětavá a splnila každé naše přání, plně se nám věnovala, řekla bych i nad rámec svých povinností.….”

Dobrý den, dovolená s vaší cestovkou a průvodkyní p. Lucií neměla chybu. Nejen že,nám vyšlo počasí, sešla se dobrá parta lidí, přibližně stejného věku, takže jsme si všichni rozuměli. Paní Lucie byla vstřícná, obětavá a splnila každé naše přání, plně se nám věnovala, řekla bych i nad rámec svých povinností. Moc se nám líbil rozvrh programu a uspořádání aktivit. Nejvíc nás zaujal pobyt v SAPĚ, pak Hanoj a centrální Vietnam a neplánovaný výlet na GOLDEN BRIGE.. Odvezli jsme si krásné vzpomínky a Vietnam předčil naše očekávání.
Ještě jednou děkujeme paní Lucii.
S pozdravem Franta a Marcela Plačkovi

Přečtěte si další recenze klientů CK Go2.

Jak objednat dárkový poukaz?

Vánoční, narozeninové či jiné dárkové poukazy připravíme na míru. Zažádejte si o poukaz na: info@ckgo2.cz nebo na 222 317 874. Zadejte nám jméno obdarovaného, vybraný zájezd nebo částku, kterou chcete přispět a případné věnování.

Ve své objednávce uveďte, zda si přejete elektronické přání nebo tištěný poukaz. Žádost o poukaz zpracujeme a následující pracovní den vám pošleme potvrzení o přijetí. Elektronické i tištěné poukazy budou odeslány po uhrazení faktury.

Podmínky:

  • poukázku je možné využít do 1 roku od data vydání
  • dárkový poukaz se vztahuje na poznávací a individuální zájezdy
  • hodnota na poukázce musí být čerpána v plné hodnotě a není možné ji směnit za peníze, poukaz bude vystaven jako záloha na zájezd
  • uplatnění poukázky je třeba hlásit při zaslání nezávazné poptávky