VELKÁ VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ

Soutěž ukončena. Výherkyní se stává Anna Zvoníčková.

 

Svátek sv. Valentýna je původem z USA, ale dnes se už pomalu slaví v každé západní zemi. Abychom vás na něj příjemně naladili, připravili jsme pro vás soutěž o dárkový certifikát od Bushmana v hodnotě 1000 Kč.

Jak se soutěže zúčastnit?

1. Odpovězte nám do emailu na otázku: "Jak byste nejoriginálněji strávili svátek zamilovaných, popř. s kým?"

2. Pošlete nám fotku z vaší dovolené na e-mail, o kterou byste se rádi podělili s ostatními (ty nejzdařilejší budeme publikovat na FB profilu Go2). Soutěžní e-mail pro zasílání fotek a odpovědí: petra.halikova@ckgo2.cz. Odpovídat můžete ode dneška do 14.2. včetně. Pak už si jen držte palce a doufejte, že odborná porota vybere právě vás! Výherce zveřejníme 15.2. na webu a facebooku CK Go2.

 

Úplná pravidla soutěže

Pořadatelem soutěže je CK Go2 s.r.o., Biskupský dvůr 2, Praha 1, 130 00, IČ: 24797634.

O co soutěžíme? Poukaz do obchodu Bushman v hodnotě 1000 Kč

Kdy soutěž probíhá? Soutěž probíhá v termínu 1.2.-14.2.2019 23:59 na webové stránce ckgo2.cz a na Facebookovém profilu Ck Go2.

Výherce bude uveřejněn 15.2. na facebookové stránce CK Go2 a na webové stránce Go2.

Jak soutěžit a kdo se může soutěže zúčastnit? Podmínkou účasti je:

  •  1. Zodpovězení soutěžní otázky:“Jak byste originálně strávili svátek zamilovaných, popř. s kým?“ přidáním komentáře pod daný příspěvek na FB nebo zasláním na email.
  • 2. Pošlete nám fotku z vaší dovolené na email nebo ji vložte do komentáře pod příspěvek o Valentýnské soutěži na FB, o kterou byste se rádi podělili s ostatními (ty nejzdařilejší budeme publikovat na FB profilu Go2). Soutěžní email pro zasílání fotek a odpovědí: petra.halikova@ckgo2.cz

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo má aktivní profil na Facebooku či email a má trvalé bydliště v České republice nebo na Slovensku. Každý soutěžící může soutěžit pouze jednou a v případě jeho výběru si může nárokovat pouze výše uvedené ceny.

Jak proběhne výběr výherce? Výherce vybere odborná porota. Výherce oznámíme na našem FB profilu Go2 a na webových stránkách Go2.cz. Výherce nás musí kontaktovat zprávou nebo emailem a sdělit nám své údaje pro doručení výhry, a to do 7 dnů od vyhlášení výsledků soutěže, jinak výhra propadá pořadateli.

Zapojením do soutěže automaticky souhlasíte, že v případě výhry zveřejníme vaše jméno, příjmení a odkaz na váš FB profil, a souhlasíte také s tím, že předáme vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, doručovací adresu) společnosti CZECH PRESS GROUP a.s., která zajišťuje doručení výher výhercům. Současně souhlasíte s uveřejněním Vaší fotky na facebookovém profilu CK Go2.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.