Plavby a výlety na lodích

Privátní lodí za komodskými draky u souostroví Komodo, Indonésie

Plavte se na privátní lodi podél panenských ostrovů na ostrovy Komodo a Rinča za komodskými draky, největšími ještěry na světě.
Při troše štěstí můžete cestou plavat do vod za mantami a šnorchlovat nad neporušenými korálovými útesy. Navštívíte také domorodce v rybářské vesnici Kampong a jejich školu.

 

Výlet na katamaránu na Velký bariérový útes, Austrálie

  • Vydejte se na jednodenní výpravu na komfortním katamaránu, spojenou se šnorchlováním na skryté části útesu, kam se nedostanou velké lodě.
  • Na útesu Upolu Reef na Vás čeká svět měkkých korálů, mořských želv, hejn pestrobarevných ryb, rejnoků a rybiček Nemo.
  • Po celou dobu Vás bude doprovázet přátelská atmosféra rodinné společnosti a relaxace na palubě katamaránu s maximální kapacitou 20 pasažérů. Možnost šnorchlování i potápění.
  • Pro klienty CK Go2 máme speciální cenové zvýhodnění se slevou až 25%. Standardní cena je 139 AUD. Zjistěte více na Zájezdy Austrálie

NÁŠ TIP: Rocky Mountains vlakem a pak lodí podél ledového pobřeží Aljašky, USA

Vydejte se mezi ledovce na plavbu výletní lodí podél pobřeží Aljašky. Pozorujte velryby a kosatky. Čekají Vás dechberoucí zážitky. Součástí poznávací cesty je také výlet vlakem Rockymountaneer z Vancouveru do dramatických hor Rocky Mountains.

Pozorování největších savců světa - velryb modrých, Srí Lanka

Pozorujte největší tvory naší planety, plejtváky obrovské (modré velryby), v pobřežních vodách Srí Lanky. Mezi listopadem a dubnem se zde s nimi setkáte na 99 %.
Za velrybami, které měří kolem 30 metrů a váží až 160 tun, se vydejte naší lodí s vyhlídkovou palubou s kapitánem Geethem, naším kamarádem z Mirissy.
Během plavby můžete spatřit další druhy velryb, jako vorvaně, kosatky, delfíny a létající ryby.

NÁŠ TIP: Dvoudenní plavba lodí pro potápěče na Velký bariérový útes, Austrálie

Privátní přístup, příznivá cena a skvělý itinerář – to jsou výhody této cesty. Kvalitní 20metrová jachta nabízí dostatečné pohodlí pro maximálně 16 potápěčů. Při dvoudenní plavbě absolvujete 6 ponorů včetně jednoho nočního. Loď vyráží také za žralokem velrybím na 3denní expedici na Holmesův útes.
Pro náročné potápěče máme připraveny týdenní potápěčské expedice za kladivouny a obřími kanici.

Unikátní plavba mezi Galapážskými ostrovy, Ekvádor

Galapágy jsou místem, na kterém můžete pozorovat nedotčenou přírodu jednotlivých ostrovů v jedné z nejstarších přírodních rezervací světa. Galapágy jsou opravdu jedinečné svou unikátní faunou, kterou nikde jinde nenajdete.

NÁŠ TIP: Úchvatný fjord Doubfull Sound z paluby lodi, Nový Zéland

Prozkoumejte jeden z nejkrásnějších fjordů Nového Zélandu, Doubfull Sound. Scénická plavba lodí trvá 2 dny. Noc strávíte v luxusní kabině lodi pro 70 pasažérů. K dispozici jsou také kajaky. Nekomerční plavba ve vodách Jižního ostrova.

Neobjevená zátoka Lan Ha v oblasti Halong Bay, Vietnam

Slavnou zátoku Halong brázdí stovky lodí. Proto jsme pro Vás připravili plavbu v panenské zátoce Lan Ha hned vedle Halongu.

S luxusní lodí Orchid Cruise nerušeně proplujete i zátokou Halong kolem majestátních pískovcových skal. V Lan Ha spatříte autentický život v tradičních vesnicích na kůlech a vykoupete se na plážích opuštěných ostrůvků.
Pro různé typy plaveb v Lan Ha a Halong máme zvýhodněné ceny pro klienty Go2.

 

Černý pirát v moři, zážitková vyhlídková plavba při západu slunce u útesu Uluwatu, Bali

  • Čeká Vás jedinečný privátní zážitek - půldenní výlet balijskou lodí Jukung pouze pro Vás! Pluje se kolem skal a útesu na jihu Bali, Uluwatu.
  • Plavba končí při západu slunce. Po vylodění Vás čeká BBQ přímo na pláži.
  • Loď je vhodná pro páry nebo malé skupinky do 12 osob. Ceny začínají na 900 CZK na osobu, což je více než příznivé.

NÁŠ TIP: Vydejte se na trhy na řece Mekong, Vietnam

Proplétejte se mezi desítkami lodí v deltě řeky Mekong a posnídejte s místními na tradičním plovoucím trhu. Přímo z lodi ochutnejte vynikající čerstvé produkty. V přilehlých vesnicích si prohlédněte výrobu rýžového papíru nebo kokosových cukrátek.

Největším zážitkem na Mekongu je ale dvoudenní plavba na luxusní lodi Bassac. Tradiční dřevěná vietnamská loď s 12 kajutami je vybavena všemožným komfortem a luxusem. Vychutnejte si Mekong s glancem.